آموزش حسابداری

امروزه یکی از مهم ترین موارد پیشبرد یک شرکت یا دفتر تجاری و اقتصادی بخش حسابداری آن است که شخص حسابدار باید تا حد نیاز دارای آموزه های لازم باشد.
حسابداری امروزه در دو شیوه تئوری و عملی خلاصه می شود که اغلب افراد در دانشکده ها و آموزشگاه های حسابداری این فرایند را به صورت و ساختار تئوری می آموزند.
همانطور که گفته شد امروزه حسابداری در دو شیوه تئوری و عملی خلاصه می شود و اشخاص جویای این بازار کار بایستی از هر دو نظر تئوری و عملی دارای اطلاعات کامل بوده و آموزش های لازم را فراگرفته باشد.
بنابر این آموختن دوره های تئوری و عملی حسابداری برای ورود به کار لازم است و علاقه مندان این حرفه باید حسابداری را از نظر تئوری و عملی پشت سر گذاشته تا در بازار کار حسابداری از پیشآمد های احتمالی و اشتباهات و ضرر ها جلوگیری کنند.

آموزش حسابداری دارای زیرمجموعه های مختلفی است که هر کدام مکمل دیگری خواهد بود و اشخاصی که وارد این کار می شوند بایستی آمادگی کامل را در این راه داشته باشند.

حسابداری مقدماتی

حسابداری مقدماتی پله ی اول برای شروع این کار است که دارای مبانی و اصول اولیه حسابداری است و شامل موارد اجرایی حسابداری است.

قوانین پایه حسابداری

قوانین پایه حسابداری درواقع تشریحی از انواع شیوه و موارد اقتصادی و مقررات بنیاد مالی و هزینه ها است که طبق زمان و برابر با قوانین به روز کشور و بین الملل آموزش داده می شود.

تحریر دفاتر

آموزش تحریر دفاتر قانونی یکی از مهم ترین موارد دوره ی حسابداری است که افراد جویای کار و متقاضیان بایستی بیاموزند که به صورت دقیق طبق آیین نامه های سازمان امور مالیاتی کشور فعالیت تحریر در دفاتر قانونی را به شیوه صحیح انجام دهند.

درخواست یک تماس رایگان

 

 

حقوق و دستمزد ویژه بازار کار

آموزش فهم حقوق و دستمزد از دیگر اطلاعات مهمی است یک حسابدار باید بداند، تسلط کامل آن به امور حق و حقوق پرسنل، اضافه کار، بیمه، عیدی، سنوات ها و… از موارد ریز و دقیق یک شرکت اقتصادی است که باید با جزئیات کامل رعایت شود. در این آموزش حسابدار باید تمام موارد محاسباتی حق و حقوق کارکنان را طبق قانون کار و نرخ های سازمان تامین اجتماعی بیاموزد و انتظار می رود در این بحث حسابدار از نظر اطلاعات اخباری در مورد قانون و مقررات بازار کار و نرخ های تعیین شده آگاه و به روز باشد.

حسابداری مکانیزه

آموزش حسابداری مکانیزه درواقع فراگیری نرم افزار های حسابداری است که کارآموز بایستی آن ها را به طور حتم بیاموزد.

بازاریابی مالی، حسابداری بازرگانی و مصاحبه های شغلی

آموزش یازاریابی مالی و حسابداری بازرگانی و مصاحبه شغلی شامل مباحث ویژه ای چون ثبت و تنظیم موارد مالی شرکت های بازرگانی و ثبت و در نظر داشتن نرخ و تسعیر قیمت ارز، مقررات لازم و کاربردی در رابطه با واردات و صادرات، شیوه های دوره ای و دائمی خرید و فروش، محاسبه بهاء تمام شده قیمت محصولات ؛ (تمام این آموزش جهت مدیریت و حسابداری بازرگانی از ملزمات اصلی است).
و همینطور این آموزش ها جهت یادگیری حسابداری یکطرفه برای اصناف، تحریر دفاتر مالیاتی، و مصاحبه های شغلی و استخدامی جهت توانایی در انجام پروژه های مالی گفته می شود.

مالیات ویژه بازار کار

آموزش حسابداری مالیاتی به دو دسته حسابداری تئوری و حسابداری مکانیزه تقسیم می شود که هر دو مکمل دیگری جهت کار در بازار حسابداری است.

حسابداری تئوری

اموزش حسابداری تئوری بدین منظور است که حسابدار بایستی مواردی چون قوانین مالیاتی را آموخته باشد و فعالیت های امور مالیاتی شرکت را همچون نحوه ثبت و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، نحوه محسابه مالیات حق و حقوق و دستمزد کارکنان و مالیات مستغلات و نحوه بستن حساب های مالیاتی را انجام دهد.

حسابداری مکانیزه

در آموزش حسابداری مکانیزه حسابدار می آموزد که شرایط کاری را از طریق نرم افزار هایی که توسط سازمان امور مالیاتی کشور به مودیان و شرکت ها سپرده شده انجام دهد، برای مثال حسابدار با تسلط بر این نرم افزار یا از طریق سامانه امور مالیاتی کشور می تواند نسبت به ارسال اظهارنامه های مالیاتی اقدام نماید.

 

یکی از خدمات ارزنده گروه ایران تکس ، آموزش حسابداری است که با افتخار سعی دارد تمام تجربیات چندین ساله افراد گروه را در قالب یک آموزش در اختیار شما عزیزان قرار دهد . برای اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش حسابداری با ما در تماس باشید.