راه حل های جدید کسب و کار

ما در مشاوره مالی 10 سال تجربه داریم.

خدمات حسابداری

با توجه به نیاز مشاغل مختلف و شرکت ها به امور مالی و مالیاتی یک از مهمترین بخش های خدمات ما در زمینه خدمات حسابداری می باشد که که خود شامل دو بخش خدمات مالی و خدمات مالیاتی می گردد.

گزارش خرید و فروش فصلی

بسیاری از صاحبان مشاغل و بنگاه های اقتصادی اطلاعی در مورد نحوه ارائه گزارشات خرید و فروش فصلی و یا فهرست معاملات ندارند. ما به شما کمک می کنیم تا این گزارشات را در موعد مقرر تهیه و به سازمان امور مالیاتی ارسال کنید.

ارسال اظهار نامه مالیاتی

تکمیل اظهار نامه مالیاتی از حساسیت بالایی بر خوردار است، همین امر موجب شده تمامی مراکز دولتی و ادارات و حتی بانک ها تا شرکت های خصوصی و سایر مشاغل و فروشگاه ها برای تهیه و اظهارا نامه مالیاتی خود به یک یا چند حسابدار دقیق نیاز داشته باشند.

تشکیل پرونده مالیاتی

دریافت کد اقتصادی برای تمام فعلان در حوزه ی تولید، توزیع، مونتاژ و صادرات و واردات ضروری می باشد. اشخاص حقیقی و حقوقی جهت ادامه فعالیت اقتصادی خود ملزم به تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی می باشند همچنین شرکت هایی که کد اقتصادی ندارند مشمول قوانین معافیت مالیاتی نمی شوند.

تحریر دفاتر قانونی

هر شرکت، سازمان و یا مشاغلی که ملزم به پرداخت مالیات است می بایست از دفتر قانونی و یا دفتر کل برای ثبت روند مالی خود استفاده کند تا پس از تکمیل آن را به اداره مالیات تحویل دهد. چنانچه تحریر دفاتر قانونی مطابق ظوابط قانونی رعایت نشود مالیات به صورت علی الراس در نظر گرفته می شود به همین منظور تحریر دفاتر قانونی امریست مهم که باید به دقت انجام شود.

اظهارنامه ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده، مالیاتی است که خریدار هنگام خرید کالا یا خدمات، باید به فروشنده پرداخت کند همچنین فروشنده کالا و خدمات، این مالیات را در زمان های معین به دولت پرداخت می کند. این نرخ هر ساله توسط دولت مشخص و در واقع درصدی از مبلغ خالص صورتحساب فروش کالا و یا خدمات می باشد که در حال حاضر به صورت خود اظهاری است.

روند کار ما چگونه است؟

انجام پروژه ها سریع و دقیق می باشد.

01.

مشاوره رایگان

ابتدا ابهامات, نوع کسب کار و نیاز های شما توسط مشاوران مورد بررسی قرار می گیرد تا بهترین خدمات را با توجه به نیازتان دریافت کنید

02.

امضای یک قرارداد

اغاز یک فعالیت به جهت رشد و ساماندهی کسب کارتان در حوزه ی حسابداری و مالی با توجه به نیاز و انتخاب نوع خدمات.

03.

تحقیق و برنامه ریزی

آشنایی با نوع عملکرد و بازار فعالیت مشاغل، افزایش بازدهی در حوزه کسب کار و همچنین برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف مورد نظر.

04.

پروژه انجام شد!

ایران تکس اطمینان خاطر به شما می دهد که با پایان اولین پروژه روند بهبود بخش مالی و حسابداری خود را به خوبی احساس خواهید کرد.

سوالی هست؟ برای مشاوره و راهنمایی تماس بگیرید